Top NTL2N05

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3
Elektrický konvektor s výkonom 500W veľmi dobre vykúri miestnosti do 8 m2. Vývod teplého vzduchu smerom hore a kompaktný rozmer 20 x 72,5 cm najviacej oceníte pod oknom s nízkym parapetom v zimnej záhrade ako aj na chodbe. Výhodou je zásuvný termostat, ktorý si vyberiete podľa vlastných potrieb.
Cena €126,87 bez DPH
€152,24    
Kód tovaru 80420605
Značka NOBO
Kategória Elektrické konvektory NOBO
Záruka 5 rokov
 

Elektrický priamovýhrevný panel NOBO Top NTL2N05 v sebe skĺbil nadčasový a čistý dizajn s ekológiou a tým nadviazal na úspešnú radu NOBO Galaxy.

Vykurovacie teleso s vývodom teplého vzduchu hore prináša do vašich príbytkov dokonalé teplo pri nízkej spotrebe elektrickej energie. Extrémne nízkym odberom 0,5W myslí konvektor na vaše penaženky aj v pohotovostnom režime.

Najpresnější termostat na trhu (objednáva sa samostatně), umiestnený v pravej hornej časti, zaisťuje veľmi pružné reakcie telesa na požiadavky uživateľa a tým podporuje energetickú účinnosť systému ako celku.

Elektrický radiátor NOBO Top urobí najlepšiu službu pod oknom s nízky parapetom. Môžete ho zavesiť na stenu, alebo postaviť na nožicky (objednávajů sa samostatne).

NOBO Top NTL2N05 ideálne vykúri priestor o velkosti 5 až 8 m2. Kompaktné rozmery 200 x 725 mm využijete aj v menších miestnostiach. Zákazníci tento model najčastejšie vužívajú v zimných záhradách, alebo na chodbe.

Hmotnosť 2.6 kg
Smer vývodu teplého vzduchu hore
Výkon 500 W
Materiál Kov
Farba Biela 9116
Výška 200 mm
Šírka 725 MM
Závesný na stenu Áno
Postavený na nožičkách Áno
Skleněný design - “Clip” Nie
Hĺbka 50 mm
Spotreba energie v pohotovostnom režime < 0,5 W
Trieda II.
Špirála v tvare X
Ventilátor Nie
Napätie 230V
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.