Front NFK4N02

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Elektrický konvektor s výkonom 250W veľmi dobre vykúri miestnosti do 4 m2. Vývod teplého vzduchu v predu a kompaktný rozmer 40 x 42,5 cm najviacej oceníte v malých priestoroch typu kúpelňa alebo WC. Výhodou je zásuvný termostat, ktorý si vyberiete podľa vlastných potrieb.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Cena €140 bez DPH
€168    
Kód tovaru 80340002
Značka NOBO
Kategória Elektrické konvektory NOBO
Záruka 5 rokov
 

Elektrický priamovýhrevný panel NOBO Front NFK4N02 v sebe skĺbil nadčasový a čistý dizajn s ekológiou a tým nadviazal na úspešnú radu NOBO Galaxy.

Vykurovacie teleso s vývodom teplého vzduchu v predu prináša do vašich príbytkov dokonalé teplo pri nízkej spotrebe elektrickej energie. Extrémne nízkym odberom 0,5W myslí konvektor na vaše penaženky aj v pohotovostnom režime.

Najpresnější termostat na trhu (objednáva sa samostatně), umiestnený v pravej hornej časti, zaisťuje veľmi pružné reakcie telesa na požiadavky uživateľa a tým podporuje energetickú účinnosť systému ako celku.

Elektrický radiátor NOBO Front urobí najlepšiu službu pod oknom s nízky parapetom. Môžete ho zavesiť na stenu, alebo postaviť na nožicky (objednávajů sa samostatne).

NOBO Front NFK4N02 ideálne vykúri priestor o velkosti 2 až 4 m2. Kompaktné rozmery 400 x 425 mm využijete aj v malých priestoroch. Zákazníci tento model najčastejšie vužívajú v kúpelniach alebo na WC.

Hmotnosť 3 kg
Smer vývodu teplého vzduchu dopredu
Výkon 250 W
Materiál Kov
Farba Biela 9116
Výška 400 mm
Šírka 425 mm
Závesný na stenu Áno
Postavený na nožičkách Áno
Skleněný design - “Clip” Nie
Hĺbka 90 mm
Spotreba energie v pohotovostnom režime < 0,5 W
Trieda II.
Špirála v tvare X
Ventilátor Nie
Napätie 230V