Clip on glass NDG4062A

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Clip on glass antracitovej farby, elegantné sklenené čelo pre konvektory NOBO. Vylepší vzhľad, zjednoduší ošetrovanie a zníží povrchovů teplotu telesa. Jednoducho se pripne na všetky konvektory s označením NTE, NTDR a NTL s vývodom teplého vzduchu hore a rozmermy 40 x 62,5 cm. Využitie si nájde najme v detských izbách a reprezentatívnych priestorách.

Cena €92 bez DPH
€110,40    
Kód tovaru 87000143
Značka NOBO
Kategória Clip on Glass
Záruka 5 rokov
 

Sklenený štít Clip on glass antracitovej farby, zmení váš konvektor na elegantný, bezpečný a navyše praktický dopĺnok interiéru.

Sklenené čelo pasuje na všetky konvektory NOBO s označením NTE, NTDR a NTL s vývodom teplého vzduchu hore a rozmermy 400 x 625 cm. Ako už samotný názov Clip on glass napovedá, inštalácia je rýchla a ľahká. Čelo sa na konvektor intuitivne naklikne.

Zákazníci oceňujú dizajn skleneného štítu najmä v reprezentatívnych priestoroch ako sú obývačky, kancelárie, alebo rokovacie miestnosti. Znížená povrchová teplota konvektora zvyšuje bezpečnost detských izieb. A praktický povrch sa ľahko ošetruje v kúpeľniach, alebo kuchyniach.

Hmotnosť 3.7 kg
Materiál Sklo
Farba Antracitová
Výška 455
Šírka 680
Hĺbka 50 mm
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.