Galaxy

Produktová rada Galaxy pozostáva zo širokej ponuky panelov viacerých typov, ktoré volíme podľa potrieb objektu. Napríklad do kúpelne sú vhodné vykurovacKonvektory Galaxy 20 a40 cmie telesá K2N05 až K4N15, ktoré majú naviac, oproti súrodencom z rady Galaxy, protikoróznu ochranu galvan ickým pokovením.
Do stiesnenejších priestorov ako sú napríklad výklenky pod oknami by sme odporúčali typ T4Nxx,ktorý rieši problém šírky na úkor svojej hrúbky. Najobĺúbenejší u užívateľov je typ C4Nxx. Práve pre svoje jemné línie sa stáva v priestore prehliadnutelný ,čo je pre vykurovacie teleso väčšinou veľká výhoda. V miestnostiach určených na dlhodobejší pobyt detí osadíme typ B4Nxx.
Pod systém GALAXY spadajú aj uzavreté panely typu P4Nxx a P6Nxx. Ide o veľmi príjemný a zároveň ekonomický prijatelný zdroj tepla, ktorý má oproti konvektorom výhodu menšieho prúdenia vzduchu vo svojom okolí . Určitou daňou za tieto vlastnosti sú ich väčšie rozmery.  Výrobky  Galaxy sú zaujímavé aj vďaka modulovej koncepcii, čo im umožňuje riadiť tak jednu miestnosť byt, rodinný dom  ale aj niekoľko poschodovú budovu.  Hlavným stavebným prvkom tohto systému sú zásuvné jednotky R80.
Všetky vykurovacie telesá majú ochranu proti prehriatiu indikáciu napätia na vykurovacej špirále, teda aktívneho chodu.

Prospekt NOBO v angličtine /0,7MB/

GALAXY inštalačné pokyny /0,5MB/

Sálavé GALAXY P4N popis typu /61kB/

„Detské GALAXY“ B4N popis typu /61kB/