Elektrické krby Dimplex

Je veľa ľudí, ktorí sa radi pozerajú do žiariaceho ohňa a tešia sa z tepla, ktoré vydáva. Je však tiež veľa ľudí, ktorí bývajú v panelovom, alebo v nízkoenergetickom dome a nemajú  šancu túto idylku, kvôli deficitu komína zažiť. Práve pre  nich sú vyrábané elektrické krby.
Nie to len pohoda pri  rodinnom krbe, ale taktiež elegantný prvok interiéru, to sú charakteristické rysy moderných krbov a krbových vložiek.
Je pre Vás pripravená široká ponuka najrôznejších prevedení elektrických krbových vložiek s možnosťou teplovzdušného vykurovania, či len dekorácia plápolajúcich drevených polien alebo horiaceho uhlia.
Pre výrobky je príznačné, že sú spracované s vynikajúcou kvalitou a s ručne prevedenými ozdobnými prvkami. Krby sú vybavené viacerými patentovanými technológiami Opti-myst® a Optiflame® .Každého prekvapí s akou vernosťou je vytvorená ilúzia skutočného ohňa, ktorý však neprodukuje žiadne splodiny a preto nepotrebuje žiaden komín. Postačuje len zásuvka na 230 V a to je všetko k tomu, aby bol funkčný plamenný efekt, ale i k tomu, aby, pokiaľ si budeme chcieť prikúriť, nám krb dodával príjemné teplo bez nebezpečia, že podpálime koberec alebo parkety. Zatiaľ, čo u klasických alebo plynových krbov odchádza značná časť tepla komínom, pri elektrickom zostáva plných 100 % tepla v miestnosti, kde je krb inštalovaný.